SMBTA42E6327HTSA1
INFINEON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ Discrete single |
| Manufacturer | INFINEON |
| Transistor Type | NPN |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Maximum) | 300 V |
| Current - Collector Interrupt (max) | 100 nA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 0.03 A |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 40 |
| Frequency-transition | 50MHz |
| Power - Maximum | 0.36 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SOT-23 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.26 |
| 30,000 - 149,999 | $0.259 |
| 150,000 - 299,999 | $0.259 |
| 300,000 - | $0.258 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




