BLM41PG600SN1
MURATA
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72773543
Date Code:25+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ฟิลเตอร์ Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Number of Circuits | 1 |
| Impedance per frequency | 60Ohms@100MHz |
| Rated current | 6000mA @ 85°C |
| DC resistance (DCR) | 0.009Ohms(Max) |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 4516(mm表記) |
| Height (Max) | 1.6 mm(0.063inch) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 30
MOQ:30
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 30 - 299 | $0.212 |
| 300 - 1,499 | $0.189 |
| 1,500 - 2,999 | $0.133 |
| 3,000 - 14,999 | $0.096 |
| 15,000 - 29,999 | $0.088 |
| 30,000 - 59,999 | $0.082 |
| 60,000 - 119,999 | $0.081 |
| 120,000 - | $0.079 |



