S6X8ESRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72759169
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ SCRs |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| SCR Type | Sensitive Gate |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Voltage - On State (Vtm) (Max) | 1.7 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 800 mV |
| Current - Off State (Max) | 3 μA |
| Current - On State (It (AV)) (Max) | 510 mA |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 800 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 200 μA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 5 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 8A/10A |
| Product Overview | SCR 600V 800MA TO92 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-92 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.932 |
| 10,000 - | $1.927 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



