Q6012NH5RP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72758346
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ TRIACs |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 12.0A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 50 mA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 50 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 110A/120A |
| Product Overview | TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO263 |
| Configuration | Single |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TO-263(D2PAK) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 78
MOQ:78
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 78 - 779 | $8.727 |
| 780 - 3,899 | $8.711 |
| 3,900 - 7,799 | $8.683 |
| 7,800 - 38,999 | $8.674 |
| 39,000 - | $8.662 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



