P6002SALRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72758252
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 20 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 120 mA |
| Introduction Date | 2009-09-07 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,671
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.884 |
| 5,000 - | $3.874 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



