P3500SDLRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72758232
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 65 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 50 mA |
| Introduction Date | 2009-09-07 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Peak Pulse Current | 200 A |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080 |
| Weight | 95.991485 mg |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,430
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.764 |
| 2,500 - 12,499 | $4.753 |
| 12,500 - | $4.744 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



