P2300GALRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72758180
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 30 pF |
| Case/Package | DO-15-2 |
| Current Rating | 2.2 A |
| Hold Current | 150 mA |
| Introduction Date | 2007-01-01 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 45 A |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.855 |
| 10,000 - 49,999 | $0.85 |
| 50,000 - | $0.849 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



