P0300SAMCLRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72758028
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 35 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Height | 2.45 mm |
| Hold Current | 50 mA |
| Introduction Date | 2004-03-10 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 45 A |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Switching Voltage | 40 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.95 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,143
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.946 |
| 5,000 - | $3.936 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




