L6006L6
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72757696
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ดิสครีตเซมิคอนดักเตอร์ TRIACs |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Triac Type | Logic - High Sensitivity Gate |
| Voltage - Off State | 600 V |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 6.0A |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5 mA |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 10 mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 50A/60A |
| Configuration | Single |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 110°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-220絶縁タブ |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 817
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $7.697 |
| 1,000 - 4,999 | $7.669 |
| 5,000 - 9,999 | $7.659 |
| 10,000 - | $7.646 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



