B1101UCLRP
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72757101
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 50 pF |
| Case/Package | SOIC |
| Current Rating | 50 A |
| Hold Current | 100 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating | 4 V |
| Working Voltage | 4 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 848
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $11.133 |
| 1,000 - 4,999 | $11.105 |
| 5,000 - | $11.082 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



