VLS6045EX-101M
TDK
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | VLS-EX |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 900mA |
| Current - Saturation (Isat) | 1.1A |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 470mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236"L x 0.236"W(6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 7,500
MOQ:1,500
SPQ:1




