UCD1V331MNL1GS
NICHICON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 330 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Impedance | 80 mΩ |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 850 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,500
MOQ:500
SPQ:1



