NLCV25T-100K-PF
TDK
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | ตัวเหนี่ยวนำ / คอยล์ / โช้ค Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLCV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 210mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 32MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.197Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 6,000
MOQ:2,000
SPQ:1




