59025-3-S-02-A
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72734619
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Actuator Material | Magnet |
| Height | 25.4 mm |
| Introduction Date | 2009-08-13 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wire |
| Number of Pins | 2 |
| Operating Supply Current | 250 mA |
| Operating Supply Voltage | 175 V |
| Packaging | Bulk |
| Response Time | 3 ms |
| Sensing Distance | 7.2 mm |
| Sensing Method | Magnetic |
| Termination | Wire Leads |
| Type | Reed Switch |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 500
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.749 |
| 1,000 - 4,999 | $12.721 |
| 5,000 - | $12.698 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



