SL1002A350SM
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733962
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 1 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Depth | 6.2 mm |
| Fail Short | No |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 420 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 280 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Solder |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 5 kA |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 82
MOQ:82
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 82 - 819 | $3.174 |
| 820 - 4,099 | $3.162 |
| 4,100 - 8,199 | $3.134 |
| 8,200 - 40,999 | $3.124 |
| 41,000 - 81,999 | $3.117 |
| 82,000 - 163,999 | $3.113 |
| 164,000 - | $3.107 |
| - | - |



