CG2600L
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733958
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Breakdown Voltage | 690 V |
| Capacitance | 1 pF |
| Depth | 8.1 mm |
| Diameter | 8.1 mm |
| Fail Short | No |
| Height | 8.1 mm |
| Insulation Resistance | 10 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Breakdown Voltage | 690 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 510 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Axial , Through Hole |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 10 A |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Axial |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 291
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.054 |
| 2,500 - 12,499 | $5.043 |
| 12,500 - | $5.034 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



