SL1411A090SM
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733873
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 1.2 pF |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 8 mm |
| Diameter | 8.3 mm |
| Fail Short | No |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Introduction Date | 2014-12-16 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Breakdown Voltage | 108 V |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Breakdown Voltage | 72 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Solder |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Peak Pulse Current | 10 kA |
| REACH SVHC | Yes |
| Temperature Grade | Industrial |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,159
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.964 |
| 2,500 - 12,499 | $5.953 |
| 12,500 - | $5.944 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



