045101.5MRL
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733795
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 15 A |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 15 A |
| Height | 2.94 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 3.7 mΩ |
| Voltage Rating | 65 V |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
| Width | 6.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.159 |
| 5,000 - | $3.149 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



