0454008.MR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733785
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 8 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 8.8 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 72 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.6924 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.779 |
| 2,500 - 12,499 | $5.768 |
| 12,500 - | $5.759 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



