0459002.ER
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733783
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Color | White |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 4.32 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 3.05 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Introduction Date | 2005-05-17 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 46.8 mΩ |
| Time to Trip | 100 ms |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 4.32 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.634 |
| 5,000 - | $3.624 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



