0456040.DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733764
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 40 A |
| Depth | 4.45 mm |
| Fuse Current | 40 A |
| Height | 4.445 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 1.05 mΩ |
| Voltage Rating | 72 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 4.445 mm |
| Working Voltage | 60 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $9.581 |
| 1,000 - 4,999 | $9.553 |
| 5,000 - | $9.53 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




