0458003.DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733703
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 1.58 mm |
| Fuse Current | 3 A |
| Height | 1.5748 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 49 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 48 V |
| Voltage Rating (DC) | 75 V |
| Width | 1.5748 mm |
| Working Voltage | 48 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,232
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.034 |
| 5,000 - | $3.024 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



