01543.15DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733670
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | White |
| Current Rating | 3.15 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 415
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.578 |
| 1,000 - 4,999 | $6.55 |
| 5,000 - 9,999 | $6.54 |
| 10,000 - 49,999 | $6.533 |
| 50,000 - | $6.523 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



