0466.500NRHF
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733661
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current | 500 mA |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 1.52 mm |
| Fuse Current | 500 mA |
| Height | 660 µm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 79.2 mW |
| Resistance | 248 mΩ |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (AC) | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 1.524 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,498
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.082 |
| 5,000 - | $2.072 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



