0154002.DRL
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733568
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | PSE, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | Black |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Height | 3.81 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Dissipation | 125 W |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 36.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.0292 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5
MOQ:5
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $9.505 |
| 50 - 249 | $8.945 |
| 250 - 499 | $8.572 |
| 500 - 2,499 | $8.497 |
| 2,500 - 4,999 | $8.442 |
| 5,000 - 9,999 | $8.414 |
| 10,000 - 19,999 | $8.404 |
| 20,000 - | $8.388 |



