015403.5DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733517
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | PSE, UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 3.5 A |
| Depth | 5.03 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 3.5 A |
| Height | 3.81 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Power Dissipation | 125 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 20 mΩ |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.03 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 2,203
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $6.433 |
| 1,000 - 4,999 | $6.405 |
| 5,000 - 9,999 | $6.395 |
| 10,000 - 49,999 | $6.388 |
| 50,000 - | $6.378 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



