049403.5NR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733497
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UR |
| Case/Package | 0603 |
| Current Rating | 3.5 A |
| Height | 305 µm |
| Introduction Date | 2025-03-22 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 90 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 228.6 mW |
| Resistance | 18.5 mΩ |
| Time to Trip | 200 ms |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,978
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.475 |
| 5,000 - | $2.465 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



