044301.5DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733372
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 3.12 mm |
| Fuse Current | 1.5 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 100 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 3.12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,134
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $3.574 |
| 5,000 - | $3.563 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



