0463020.ER
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733369
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cURus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 20 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Resistance | 2.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 3.1242 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,127
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $11.589 |
| 1,000 - 4,999 | $11.561 |
| 5,000 - | $11.539 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



