0154.500DRT
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733351
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | UL |
| Body Material | Ceramic, Thermoplastic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | White |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 5.03 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Fuse Current | 500 mA |
| Height | 3.81 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 125 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 700 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 5.03 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,703
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $8.214 |
| 1,000 - 4,999 | $8.186 |
| 5,000 - 9,999 | $8.177 |
| 10,000 - | $8.164 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




