0443002.DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733279
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 3.12 mm |
| Fuse Current | 2 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Dissipation | 120 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 52 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 3.12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 7,691
MOQ:500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.787 |
| 5,000 - | $2.777 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




