0451.200MRL
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733253
Date Code:22/23+
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Contact Plating | Silver |
| Current Rating | 200 mA |
| Depth | 2.69 mm |
| Fuse Current | 200 mA |
| Height | 2.69 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 837.2 mΩ |
| Terminal Material | Gold |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 912
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $8.152 |
| 1,000 - 4,999 | $8.124 |
| 5,000 - 9,999 | $8.114 |
| 10,000 - | $8.101 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




