0202.062URG
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733167
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL, UR |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 62 mA |
| Depth | 6.35 mm |
| Height | 4.191 mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 7.9 Ω |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 6.35 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 763
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $16.972 |
| 1,000 - 4,999 | $16.944 |
| 5,000 - | $16.922 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



