0157001.DR
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733154
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | PSE, cULus |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 3.7 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 3.9116 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder , Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 153.7 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 4,355
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $5.675 |
| 2,500 - 12,499 | $5.663 |
| 12,500 - | $5.654 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



