0287003.PXCN
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72733013
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Ambient Temperature Range High | 105 °C |
| Approvals | UL |
| Body Material | Nylon |
| Color | Violet |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 5.1 mm |
| Fuse Current | 3 A |
| Height | 18.8 mm |
| Housing Material | Polyamide |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 31.1 mΩ |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Voltage Rating | 32 V |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1 mm |
| Working Voltage | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.855 |
| 10,000 - 49,999 | $0.85 |
| 50,000 - | $0.849 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



