0287040.PXS
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72732957
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Color | Orange |
| Current Rating | 40 A |
| Height | 12.2936 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 1.44 Ω |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,048
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.042 |
| 10,000 - 49,999 | $1.037 |
| 50,000 - | $1.036 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



