3298040.Z
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72732953
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Module |
| Color | Black |
| Contact Material | Copper |
| Current Rating | 40 A |
| Height | 16 mm |
| Introduction Date | 2016-09-20 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Bulk |
| Schedule B | 8536100040, 8536100040|8536100040|8536100040|8536100040|8536100040 |
| Time to Trip | 100 ms |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 26.5938 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 528
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $30.14 |
| 1,000 - | $30.09 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



