142.5631.6102
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72732913
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | cUL |
| Color | Blue |
| Current Rating | 100 A |
| Depth | 12 mm |
| Height | 8.2042 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Bolt |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 440 µΩ |
| Voltage Rating | 58 V |
| Voltage Rating (DC) | 58 V |
| Width | 11.9888 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,878
MOQ:100
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $8.504 |
| 1,000 - 4,999 | $8.476 |
| 5,000 - 9,999 | $8.467 |
| 10,000 - | $8.453 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



