BSV-3.3S3R0M
BELLNIX
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72730580
Date Code:2015
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | Module |
| Efficiency | 96 % |
| Height | 4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Output Current | 3 A |
| Output Power | 26 W |
| Output Voltage | 4 V |
| Width | 15 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $64.001 |
| 2 - 2 | $60.781 |
| 3 - 3 | $59.707 |
| 4 - 4 | $59.17 |
| 5 - 8 | $58.848 |
| 9 - 9 | $58.276 |
| 10 - 19 | $58.204 |
| 20 - | $57.882 |



