ZCAT3035-1330
TDK
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | 100 |
| Color | Grey |
| Diameter | 30 mm |
| Frequency | 10 MHz |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 80 Ω |
| Inside Diameter | 13.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 500 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Outside Diameter | 30 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8504900080, 8504900080|8504900080|8504900080|8504900080|8504900080 |
| Shape | Round |
| Test Frequency | 50 MHz |
| Wire/Cable Diameter | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 10,065
MOQ:44
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 44 - 439 | $4.895 |
| 440 - 2,199 | $4.878 |
| 2,200 - 4,399 | $4.82 |
| 4,400 - 21,999 | $4.79 |
| 22,000 - 43,999 | $4.78 |
| 44,000 - 87,999 | $4.774 |
| 88,000 - | $4.763 |
| - | - |




