175020-1
TE CONNECTIVITY
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Tin |
| Connector Type | Connector, Power |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 7.6 mm |
| ELV | Compliant |
| Gender | Female |
| Insulated Wire Support | Yes |
| Insulation | Non-Insulated |
| Insulation Diameter | 3.0988 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Material | Brass |
| Mating Tab Width | 6.35 mm |
| Max Operating Temperature | 221 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Free Hanging |
| Orientation | Straight |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| Sealable | No |
| Tab Length | 7.7978 mm |
| Tab Width | 6.35 mm |
| Termination | Receptacle |
| Wire/Cable Diameter | 3.1 mm |
| Wire/Cable Gauge | 22 AWG |
| Wire/Cable Type | Discrete |
| Wire Gauge (Max) | 22 AWG |
| Wire Gauge (Min) | 18 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 41,340
MOQ:7,388
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7,388 - 73,879 | $0.03 |
| 73,880 - 369,399 | $0.03 |
| 369,400 - 738,799 | $0.029 |
| 738,800 - 3,693,999 | $0.029 |
| 3,694,000 - | $0.029 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



