TPSM84209RKHR
Texas Instruments
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | แผงวงจรบิวท์อิน DC/DC converters |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | TPSM |
| Type | 非絶縁PoLモジュール |
| Voltage - Input (Max) | 28V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 1.2~6V |
| Current - Output (Max) | 2.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 91.7% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 1.2-6V |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C(ディレーティングあり) |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | 面実装 |
| Size / Dimension | 長さ0.18インチ x 幅0.16インチ x 高さ0.08インチ(4.5mm x 4.0mm x 2.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,129
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $7.641 |
| 10 - 49 | $3.886 |
| 50 - 99 | $3.327 |
| 100 - 499 | $2.955 |
| 500 - 999 | $2.88 |
| 1,000 - 1,999 | $2.824 |
| 2,000 - 3,999 | $2.797 |
| 4,000 - | $2.787 |



