DX10GM-68SE(50)
HIROSE
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Female |
| Housing Color | Black |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 years ago) |
| Mount | Panel, Through Hole |
| Number of Contacts | 68 |
| Number of Positions | 68 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| Pitch | 1.27 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 16
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.544 |
| 10 - 49 | $5.075 |
| 50 - 99 | $4.516 |
| 100 - 499 | $4.144 |
| 500 - 999 | $4.069 |
| 1,000 - 1,999 | $4.014 |
| 2,000 - 3,999 | $3.986 |
| 4,000 - | $3.976 |



