V0603MHS22NH
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72712876
Date Code:16+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 22 pF |
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Clamping Current | 1 A |
| Clamping Voltage | 30 V |
| Depth | 800 µm |
| Energy | 15 mJ |
| Inductance | 1 nH |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 nA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Surge Current | 1 A |
| Max Voltage Rating (AC) | 6.5 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 9 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1 mm |
| Voltage Rating | 9 V |
| Voltage Rating (AC) | 9 V |
| Voltage Rating (DC) | 9 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 5,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.131 |
| 25,000 - 124,999 | $0.13 |
| 125,000 - 249,999 | $0.13 |
| 250,000 - 1,249,999 | $0.129 |
| 1,250,000 - | $0.129 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



