TMOV20RP275M
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72712675
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 900 pF |
| Case/Package | Metal |
| Clamping Current | 100 A |
| Clamping Voltage | 710 V |
| Composition | Metal Oxide |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 9.5 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Energy | 190 J |
| Height | 23 mm |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 6.5 kA |
| Max Surge Current | 10 kA |
| Max Varistor Voltage | 473 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 275 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 350 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 387 V |
| Mount | Radial, Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 3 |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | TUV, VDE |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 473 V |
| Voltage Rating | 473 V |
| Voltage Rating (AC) | 275 V |
| Voltage Rating (DC) | 700 V |
| Width | 9.5 mm |
| Working Voltage | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 3,886
MOQ:250
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $4.37 |
| 2,500 - 12,499 | $4.359 |
| 12,500 - | $4.35 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



