SMA6L40A
LITTELFUSE
มาตรฐานRoHS:RoHS
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72712200
Date Code:22/23+
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Category | อุปกรณ์ป้องกันวงจรไฟฟ้า
TVS Diodes |
| Manufacturer | LITTELFUSE |
| Series | SMA6L |
| Type | Zener |
| Voltage - Breakdown (Min) | 44.4 V |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 40 V |
| Current - Peak Pulse (10/1000μs) | 9.3 A |
| Power - Peak Pulse | 600 W |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
มีอยู่ในสต้อค: 2,928
MOQ:1,000
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.207 |
| 10,000 - | $1.203 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



