P6B-26P
OMRON
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Approvals | CSA, UL |
| Contact Material | Cadmium, Silver |
| Depth | 11 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 8 A |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Pins | 6 |
| Number of Positions | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Row Spacing | 7.62 mm |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Termination | PC Pin |
| Voltage | 24 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 16
MOQ:16
SPQ:16
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 16 - | $1.757 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



