R5F100LLAFB#30
RENESAS
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72708604
Date Code:2021
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 512 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 64 |
| Part Group | RL78/G13 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 32 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 550
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $19.458 |
| 3 - 4 | $15.503 |
| 5 - 9 | $14.712 |
| 10 - 29 | $14.118 |
| 30 - 49 | $13.723 |
| 50 - 99 | $13.644 |
| 100 - 199 | $13.584 |
| 200 - | $13.555 |



