UUD1E100MCL1GS
NICHICON
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 4 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 5.8 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.7912 mm |
| Impedance | 1.8 Ω |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 1 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 80 mA |
| Ripple Current (AC) | 80 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1,868
MOQ:21
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 21 - 209 | $0.485 |
| 210 - 1,049 | $0.33 |
| 1,050 - 2,099 | $0.274 |
| 2,100 - 10,499 | $0.245 |
| 10,500 - 20,999 | $0.237 |
| 21,000 - 41,999 | $0.229 |
| 42,000 - 83,999 | $0.224 |
| 84,000 - | $0.224 |




