RSEG-2003
TDK-LAMBDA
มาตรฐานRoHS:N/A
ประเภทสต็อก:Quality-guaranteed
Management ID:st72707035
Date Code:N/A
รูปภาพใช้สำหรับการอ้างอิงเท่านั้น หากต้องการข้อมูลเพิ่มเติมโปรดดูที่คำอธิบายสินค้าด้านล่าง
เอกสาร
คำอธิบายสินค้า
| Current Rating | 3 A |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Leakage Current | 750 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
มีอยู่ในสต้อค: 1
MOQ:1
SPQ:1
| จำนวน | ราคาต่อหน่วย (FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $9.397 |
| 5 - 9 | $7.285 |
| 10 - 29 | $6.625 |
| 30 - 49 | $6.186 |
| 50 - 59 | $6.098 |
| 60 - 99 | $6.076 |
| 100 - 199 | $6.032 |
| 200 - | $5.999 |



